0543 168 46 06 0543 168 46 06 Ayvalı Mahallesi Mehtap Caddesi No:8/3 Keçiören/Ankara
AJANS BUSİNESS • LOGO
Anasayfa / Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Ankara Web Tasarım | Ayvalı Mahallesi Mehtap Caddesi No:8/3 Keçiören/Ankara | 0543 168 46 06 | 0543 168 46 06

Ankara web tasarım olarak sektörel tecrübelerimiz ile profesyonel kurumsal web tasarım hizmeti ile işletmeniz için en iyi, en performanslı, en kazançlı web sitesini tasarlıyoruz.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Site

 

Kurumsal web siteleri sizi, işletmenizi ve markanızı en güçlü temsil eden arama motorlarına uygun profesyonel olarak dizayn edilmiş internet siteleridir. Günümüzde internet siteleri kurumsal kimliğinizin yegane temsilcileridir dolayısıyla kurumsal web siteleri tasarımı konusunda uzman web tasarım ajansları ile çalışmak ve profesyonel hizmet almak da önemlidir. 

 

İşletmenize özel şablonlar veya özel tasarımlar kullanılarak web sitenizin tasarlanması, içerik yönetiminin yapılması, mobil uyumlu web tasarım olarak yapılması, google ve diğer arama motorlarına kayıt edilmesi gerekmektedir.

 

İster bir şirket olsun, ister hizmet sektöründe bir firmanız, isterseniz de serbest çalışan olun kurumsal web tasarım hizmeti konusunda sektörel tredleri ve işletmeniz ile alakalı özgün alanları çok güzel işlemiş olmalısınız, bu da ancak profesyonel tasarımcılar sayesinde olacaktır.

 

Günümüzde kurumsal web sitelerinin neredeyse tamamına yakını bir içerik yönetim sistemi ile yönetilebilir olarak tasarlanmaktadır, iyi bir içerik yönetim sistemi seo uyumlu alt yapı sunmalı ve yönetimsel kolaylıklar sağlamalıdır. Bu yüzden size kullanıcı dostu olarak hazırlanmış web sitenizin arayüzünü güncelleyebileceğiniz bir içerik yönetim sistemi (Content Management Systems-CMS) ile teslim edeceğiz.

 

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

 

Firmamızda kurumsal web tasarımlar için özel hizmet paketleri ve dönemlik uygulanan web tasarım kampanyaları bulunmaktadır, bu web tasarım kampanyalarını sosyal medya hesaplarındaki paylaşımlar üzerinden takip edebileceğiniz gibi müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmelerde de öğrenebilirsiniz.

 

Fiyat vermeden önce görüşmeyi tercih ederiz, web tasarım hizmeti işletmelere ve sektörlere göre kapsamı, ayrıntısı ve tasarım süresi değişen bir süreç yönetimidir. Dolayısıyla standart web tasarım paketlerinin belli bir ifade şekli bulunduğunu kabul etsek de fiyatlandırma açısından eksik kaldığını söylemek isteriz.

 

Standart Kurumsal Web Tasarım Hazır Şablon, 5 Adet Sayfa Tasarımı 750TL-1.000TL (Güncel Fiyat Sorunuz) Teklif İste
Premium Kurumsal Web Tasarım Özel Şablon Sunumları, 5-10 Adet Sayfa Tasarımı 1.000TL-1.500TL (Güncel Fiyat Sorunuz) Teklif İste
Premium Plus Kurumsal Web Tasarım Özel Şablon Sunumları, 5-10 Adet Sayfa Tasarımı, İlk SEO Hizmeti, İçerik Yönetimi, Google Reklam Kurulumları 1.500TL-2.500TL (Güncel Fiyat Sorunuz) Teklif İste

 

** Güncel ve kampanyalı fiyatlarımıza ulaşmak içim müşteri temsilcilerimize ulaşarak doğru bilgi alabilirsiniz, her proje özelinde analiz ederek işin boyutu ve kamsamı ile alakadar fiyat teklifi yapmaktayız. Böylece sizin için en gerçekçi fiyat politikasını uygulamış oluyoruz. 

 

 

 

Web Site Tasarımı, Google Ads, SEO Danışmanlığı İçin Teklif Almak İster Misiniz?